Технологія миття (очищення) візка
Завантажити конспект в форматі “docx” ви можете в кінці опису.
Зміст:
На першій позиції ПКЛ в дільниці з ремонту візків розташована мийна машина, де візок обмивають гарячою водою з додаванням мийних розчинів (табл. 2), яка подається під тиском 1,2-1,4 МПа.
Таблиця 2.
Очищення рами візка відбувається окремо від колісних пар. Машини в верхній частині мають гідравлічний підйомник, захвати якого підіймають раму візка на 560 мм до виходу букс із направляючих. Колісні пари встановлюють на спеціальний візок і транспортують в дільницю ремонту. Залишивши в піднятому стані, раму візка разом з деталями гальмівної важільної передачі обмивають, попередньо закривши двері мийної камери з допомогою електропривода.
Також вас може зацікавити:
Ремонт візків вантажних вагонів (docx)
В якості мийної рідини застосовують підігріту до 60-70℃ воду, котра циркулює в замкнутій системі. Для підігрівання води використовують пару. Насос забезпечує подачу води на поверхні візка під тиском 1,98 МПа. Раму візка при митті обертають навколо вертикальної осі на повний оберт. У той же час за рахунок реактивних сил витікання із сопел мийної рідини обертається і обмивочна головка. Приводом обертання рами є гідроциліндр діаметром 80 мм з ходом поршня 320 мм. Після миття насоси вимикаються та раму візка опускають на технологічний візок для передачі на наступну ремонтну позицію.